fbpx

Mūsu vājība ir unikāls grafiskais dizains, dekori un efekti, kas spēj vienā mirklī pārvēst telpas tēlu, ieviest jaunas, nebijušas sajūtas un noskaņot viesus kārtīgai svinēšanai. Uzbursim svētku noskaņu kopā!

Cart

Mūsu vājība ir unikāls grafiskais dizains, dekori un efekti, kas spēj vienā mirklī pārvēst telpas tēlu, ieviest jaunas, nebijušas sajūtas un noskaņot viesus kārtīgai svinēšanai. Uzbursim svētku noskaņu kopā!

Mūsu vājība ir unikāls grafiskais dizains, dekori un efekti, kas spēj vienā mirklī pārvēst telpas tēlu, ieviest jaunas, nebijušas sajūtas un noskaņot viesus kārtīgai svinēšanai. Uzbursim svētku noskaņu kopā!

Biežāk uzdotie jautājumi

Jau iepriekš sagatavotu grafiskā dizaina materiālu, kurš atbilst Jūsu svētku tematikai var pasūtīt sadaļā “Dizains” – “Grafiskā dizaina izstrāde”. Pēc pasūtījuma pieteikšanas ar Jums sazināsies dizaineris, lai precizētu detaļas (ja šī iespēja jau ir minēta produkta aprakstā).

Ja esat izvēlējies produktu, kuram nav iespējams veikt vizuālo vai tekstuālo pielāgošanu, pēc pasūtījuma pieteikšanas Jūs uz e-pastu saņemsiet rēķinu. Pēc apmaksas saņemšanas 2 stundu laikā uz norādīto e-pastu saņemsiet pasūtītos drukājamos materiālus.

Drukas dizaina iespējamās variācijas un iespējas ir norādītas pie produkta apraksta. Taču, ja jūsu vēlmes ir specifiskas, ir nepieciešama izvēlētā drukas produkta papildināšana vai nepieciešams specpasūtījums, lūdzu, sazinieties ar mums pirms rēķina apmaksas.
Ērtai komunikācijai izmantojiet pasūtījuma pieteikšanas formu sadaļā “Pasūtījumi” un norādiet produkta nosaukumu vai SKU kodu, kurš vislabāk parāda Jūsu vēlmju stilu vai praktisko pielietojumu.

Lai pieteiktu specpasūtījumu, izmantojiet pasūtījuma pieteikšanas formu sadaļā “Pasūtījumi” – “Grafiskā dizaina izstrāde” un aprakstiet savas vēlmes. Ja kāds no mūsu esošajiem produktiem kaut nedaudz atbilst Jūsu vēlmēm, lūdzu norādiet šī produkta nosaukumu vai SKU kodu, un norādiet ko vēlaties mainīt. Vai arī norādiet aktīvo linku, kur varēs redzēt kāds vizuālais risinājums Jums ir nepieciešams.

Pasūtot jau gatavu drukas produktu bez pielāgošanas iespējas, to varēsiet lejupielādēt nekavējoties (karšu norēķinu gadījumā) vai 2 stundu laikā (rēķina apmaksas gadījumā).

Iegādājoties pielāgojamu produktu (minēts produkta aprakstā), mūsu dizaineris pāris stundu laikā ar Jums sazināsies, lai precizētu detaļas. Pēc Jūsu norādījumu saņemšanas 1-2 darba dienu laikā tiks izstrādāti materiāli un nosūtīti uz Jūsu e-pastu.

Iegādājoties Kāzu svinību kolekciju vai piesakot sava unikālā dizaina pasūtījumu, tā izstrāde ilgs 6-12 darba dienas pēc tam, kad būsiet mums iesūtījuši trūkstošo informāciju. Ja esat pasūtījuši kāzu svinību kolekciju, tad darbu vienmēr sākam ar ielūgumiem un noslēdzam ar mazsvarīgāko. Tiklīdz kāds no kolekcijas materiāliem ir pabeigts, tiek nosūtīts klientam uz e-pastu.

 

Atkarībā no dizainera noslodzes, šeit minētie termini var tikt mainīti. Lai noskaidrotu precīzu termiņu, lūdzu, sazinieties ar mums, izmantojot “Pasūtījumu” – “Grafiskā dizaina izstrāde” pieprasījuma formu.

Jā, protams, mēs varam parūpēties par kvalitatīvu izdruku, griešanu un locīšanu, kas ir papildus pakalpojums, un tiek atrunāts pasūtot dizaina izstrādi.

Šobrīd mūsu mājas lapa nav iespējams aprēķināt cenu drukātajai produkcijai un katrs pasūtījums ir atšķirīgs gan formāta, gan apjoma ziņā. Pēc klienta pieprasījuma varam nosūtīt cenu piedāvājumu, kad ir skaidrs kopējais drukas apjoms un visi nepieciešamie formāti.
Klāt pie esošā pasūtījuma paņemot drukas pakalpojumu, maisīsies kopējais projekta izstrādes laiks.

Rēķini par dizainu un druku var tikt izrakstīti atsevišķi.

Gatavos materiālus nosūtīsim ar pasta vai pakomātu starpniecību. Sūtīšanas izdevumi tiks pievienoti rēķinam.

Piedāvājuma nomas cena ir norādīta pie konkrētā produkta par laika posmu 72h. Pasūtītājam, jāiemaksā arī drošības nauda, kas ir līdzvērtīga norādītajai produktu nomas vērtības summai. Drošības nauda netiek atgriezta, ja produkts ir ticis sabojāts nepareizas lietošanas vai nepareizas transportēšanas dēļ. Katram produktam (īpaši elektroniskām precēm) tiek iedoti līdzi savi transportēšanas materiāli un lietošanas instrukcija.

Drošības maksa netiek atgriezta, ja:

  • prece tiek atgriezta vēlāk nekā pēc 72h, pēc preces saņemšanas;
  • preces vizuālais stāvoklis ir sabojāts tikai daļēji vai pilnībā, lietošanas instrukcijas norādījumu neievērošanas dēļ vai nepareizas transportēšanas dēļ;
  • prece netiek atgiezta ar pilnīgi visām tās lietošanai nepieciešamajām komponentēm vai papildus aksesuāriem.