fbpx

Mūsu vājība ir unikāls grafiskais dizains, dekori un efekti, kas spēj vienā mirklī pārvēst telpas tēlu, ieviest jaunas, nebijušas sajūtas un noskaņot viesus kārtīgai svinēšanai. Uzbursim svētku noskaņu kopā!

Cart

Mūsu vājība ir unikāls grafiskais dizains, dekori un efekti, kas spēj vienā mirklī pārvēst telpas tēlu, ieviest jaunas, nebijušas sajūtas un noskaņot viesus kārtīgai svinēšanai. Uzbursim svētku noskaņu kopā!

Mūsu vājība ir unikāls grafiskais dizains, dekori un efekti, kas spēj vienā mirklī pārvēst telpas tēlu, ieviest jaunas, nebijušas sajūtas un noskaņot viesus kārtīgai svinēšanai. Uzbursim svētku noskaņu kopā!

Biežāk uzdotie jautājumi

Lai pieteiktu specpasūtījumu, izmantojiet pasūtījuma pieteikšanas formu sadaļā “Pasūtījumi” – “Grafiskā dizaina izstrāde” un aprakstiet savas vēlmes. Ja kāds no mūsu esošajiem produktiem kaut nedaudz atbilst Jūsu vēlmēm, lūdzu norādiet šī produkta nosaukumu vai SKU kodu, un norādiet ko vēlaties pielāgot savām iecerēm. Ja vēlaties realizēt pilnīgu jaunu ieceri, norādiet aktīvo linku, kur var redzēt kāds aptuveni vizuālais risinājums Jums ir nepieciešams.

Pasūtot jau gatavu drukas produktu bez pielāgošanas iespējas, to varēsiet lejupielādēt nekavējoties (karšu norēķinu gadījumā) vai 2 stundu laikā (rēķina apmaksas gadījumā).

Iegādājoties pielāgojamu produktu (minēts produkta aprakstā), mūsu dizaineris pāris stundu laikā ar Jums sazināsies, lai precizētu detaļas. Pēc Jūsu norādījumu saņemšanas 2-3 darba dienu laikā tiks izstrādāti materiāli un nosūtīti uz Jūsu e-pastu.

Iegādājoties Kāzu svinību kolekciju vai piesakot sava unikālā dizaina pasūtījumu, tā izstrāde ilgs 10-30 darba dienas pēc tam, kad būsiet mums iesūtījuši trūkstošo informāciju. Ja esat pasūtījuši kāzu svinību kolekciju, tad darbu vienmēr sākam ar ielūgumiem un noslēdzam ar mazsvarīgāko. Tiklīdz kāds no kolekcijas materiāliem ir pabeigts, tiek nosūtīts klientam uz e-pastu.

Atkarībā no dizainera noslodzes, šeit minētie termini var tikt mainīti. Lai noskaidrotu precīzu termiņu, lūdzu, sazinieties ar mums, izmantojot “Pasūtījumu” – “Grafiskā dizaina izstrāde” pieprasījuma formu.

Jā, protams, mēs varam parūpēties par kvalitatīvu izdruku, griešanu un locīšanu, kas ir papildus pakalpojums, un tiek atrunāts pasūtot dizaina izstrādi.

Šobrīd mūsu mājas lapa ne visur ir iespējams aprēķināt cenu drukai un katrs pasūtījums ir atšķirīgs gan formāta, gan apjoma ziņā. Pēc klienta pieprasījuma varam nosūtīt cenu piedāvājumu, kad ir skaidrs kopējais drukas apjoms un visi nepieciešamie formāti.
Klāt pie esošā pasūtījuma paņemot drukas pakalpojumu, maisīsies kopējais projekta izstrādes laiks.

Rēķini par dizainu un druku var tikt izrakstīti atsevišķi.

Gatavos materiālus nosūtīsim ar pasta vai pakomātu starpniecību. Sūtīšanas izdevumi tiks pievienoti rēķinam.

Piedāvājuma nomas cena ir norādīta pie konkrētā produkta par laika posmu 72h.

Katram nomas produktam tiek iedoti līdzi savi transportēšanas materiāli un lietošanas instrukcija un ir nodefinēti īpašie izmantošanas noteikumi. Ja konkrētās nomas preces izmantošanas noteikumos nav nodefinēts drošibas naudas apmērs, tad pasūtītājam nav jāreķinās ne ar kādiem papildus izdevumiem pasūtījuma izdarīšanas brīdī.

 1. Nomnieks atdod Inventāru tādā pašā tehniskā un vizuālā stāvoklī, kādā inventārs tika saņemts.
 2. Ja Inventārs nomas laikā iet bojā, tiek pazaudētas tās komponentes, vai kāda cita iemesla dēļ Nomnieks nevar Inventāru atdod Nomnieka vainas dēļ, Nomnieks atlīdzina Iznomātājam nodarītos zaudējumus saskaņā ar norādīto Inventāra pilno vērtību un šī akta nosacījumiem.
 3. Ja nomas laikā tiek sabojāts inventāra vai preces vizuālais stāvoklis daļēji vai pilnībā, lietošanas instrukcijas norādījumu neievērošanas dēļ vai nepareizas transportēšanas dēļ, Zaudējumu apmēru nosaka Iznomātājs, taču tā nevar būt lielāka par preces vērtību.
 4. Iznomātājs nodod Inventāru Nomniekam pēc nomas maksas saņemšanas pilnā apmērā.
 5. Laika vienība nomas maksas aprēķināšanai ir 3 dienas (72 stundas), šī līguma izpratnē 1.
 6. diena tiek skaitīta no laika, kad inventārs tiek izsniegts. Ja inventāra atgriešanas termiņš noslēdzas svētdienā, nomnieks drīkt atgiezst inventāru pirmdienā līdz plkst 17:00. Nomniekam ir tiesības inventāru atgriezt pirms noteiktā termiņa.
 7. Inventārs tiek atgriezts tādā pašā iepakojumā, kādā tika nodots Nomniekam.
 8. Ja Nomnieks nav atdevis Inventāru līgumā noteiktajā laikā, Nomnieks maksā. Iznomātājam pilnu nomas cenu par katru kavējuma dienu.
 9. Akts sastādīts uz 1 (vienas) lapas, 2 (divos) eksemplāros. Katrai no pusēm ir viens eksemplārs.
 10. Ja Nomnieks ir iemaksājis drošības naudu preces saņemšanas brīdī, tā tiek atgriezsta preces atdošanas brīdī.
 11. Ja nomnieks ir pārkāpis preces lietošanas notikumus, no drošības iemaksas tiek pilnībā vai daļēji segts radušais zaudējuma apmērs.
+371 26944367
https://www.facebook.com/Sapnudiena.lv
Messenger
Phone
Email