fbpx

Mūsu vājība ir unikāls grafiskais dizains, dekori un efekti, kas spēj vienā mirklī pārvēst telpas tēlu, ieviest jaunas, nebijušas sajūtas un noskaņot viesus kārtīgai svinēšanai. Uzbursim svētku noskaņu kopā!

Cart

Mūsu vājība ir unikāls grafiskais dizains, dekori un efekti, kas spēj vienā mirklī pārvēst telpas tēlu, ieviest jaunas, nebijušas sajūtas un noskaņot viesus kārtīgai svinēšanai. Uzbursim svētku noskaņu kopā!

Mūsu vājība ir unikāls grafiskais dizains, dekori un efekti, kas spēj vienā mirklī pārvēst telpas tēlu, ieviest jaunas, nebijušas sajūtas un noskaņot viesus kārtīgai svinēšanai. Uzbursim svētku noskaņu kopā!

Vinila uzlīmes

Vinila uzlīme ir mīksta, elastīga plēve ar matētu virsmu, kas pārklāta ar acīm neredzamu līmes kārtiņu. Tā ļoti labi pieguļ pie jebkādas virsmas un turas ļoti ilgi, ja apstākļi nav mainīgi un virsma netiek pakļauta periodiskai slodzei. Vinila uzlīmes izmanto reklāmas sfērā, kā arī interjera un dekorāciju dizainam.

Ja uzlīmi noņem uzreiz, tad tā viegli atlīmējas un nekādas pēdas nepaliek. Ja uzlīmi noplēš, piemēram, pēc mēneša, tad līmes pēdas var palikt uz virsmas. Šajā gadījumā var uzlīmi pielik un noņemt tik ilgi, līdz visa līme pielīp pie uzlīmes un virsma ir attīrīta.

Uzlīme nebojā profesionāli klātus krāsu klājumus uz metāla un citām virsmām, bet var ,piemēram, nedaudz sabojāt amatieriski krāsotu, nelīdzenu krāsas klājumu uz koka, ja uzlīme tiek ņemta nost pēc ilga laika.

Uzlīmes var limēt uz jebkāda veida priekšmetiem un dekorācijām, pat uz nelīdzenām virsmām, ja ir nolemts tās saglabāt un nenoņemt mūžīgi.Var līmēt uz durvīm, spoguļiem, traukiem un vāzēm – cik pieļauj tās forma. Var līmēt uz auto stikla un kapata, plakātiem, papīra un dāvanu suvenīriem. Ja būs nepieciešama uzlīmju noņemšana, tad ir jāizvairās no līmēšanas un ļoti graudainām virsmām, amatieriski krāsotām vai svaigi krāsotām koka virsmām.

Nē, jo līme nav aktīva viela. Līmplēve neietekmē virsmu, taču dekoratīvo plēvi ieteicams noņemt nevis atstāt nedēļām un mēnešiem, jo ilgstošas karstas saules vai sala iedarbības rezultātā to var būt noņemt daudz grūtāk. Noņemt uzlīmi no virsmas var arī izmantojot plastikāta atlaižu karti.

Lai nodrošinātu, ka uzlīme uzklājas viegli bez burbuļiem, ir svarīgi, lai virsma pirms līmēšanas tiktu korekti sagatavota. Apskati video šeit.

  1. Nomazgājam dubļus, putekļus u.c netīrumus. Virsmai ir jābūt gludai ar labu krāsas noturību. Attaukojam virsmu.
  2. Noliekam uzlīmi uz galda virsams. Ar plastikāta karti novelkam vairākas reizes pāri visai uzlīmei, lai pārneses plēve kārtīgi turētos pie uzlīmes. Ja uzlīmju dizains nav gagatavots ar spēciālu atstarpju aprēķinu, tad varam sagriest uzlīmi mazākos gabalos, kur katrs no tiem satur atsevišķas nepieciešamās frāzes vai simbolus. Uzlimēšana būs daudz vienkāršāka.
  3. Uzmanīgi noņemam apakšējo papīru – visu vai tikai daļēji ( ja tas tiek darīts pirmo reizi).
  4. Lai atvieglotu lielu uzlīmju pielīmēšanu pie virsamas, mēs varam apakšējo papīru noņemt daļēji – atlocot to. Turpināt apakšējā papīra noņemšanas procesu var arī 6. solī, kad uzlīme jau ir daļēji piestiprināta pie virsamas un ir sākts pielīmēsanas process.
  5. Pa rokai vienmēr turam asas šķeres. Ja apakšēja papira atvienošana no uzlīmes ir neveiksmīga un papīrs daļeji saplīst, noderēs asas šķēres.
  6. Novietojam nostieiptu uzlīmi uz aplīmējamās virsmas piespiežot tikai īsāko uzlīmes malu. Ar plastikāta atlaižu karti velkam pāri uzlīmei – rūpīgi un nesteidzīgi no piespiestās malas līdz otrai malai, pārliecinoties, ka zem plēves nepaliek gaisa burbuļi.
  7. Pēc pāris minūtēm ļoti lēnām noņemam pārneses plēvi. Jā pārneses plēve rauj nost mazākos pielīmētos burtus var palīdzēt paberzēšana ar auduma vai filča materiālu virs pārneses plēves tieši problemātiskajās vietās.
  8. Noņemt uzlīmi no virsmas (Nebojājot virsmu ar asiem priekšmetiem) var arī izmantojot plastikāta atlaižu karti.

Vinila uzlīmes mēs izgatavotam nekavējoties pēc pasūtījuma veikšanas, bet lielas noslodzes gadījumā var aizņemt līdz 5 darba dienām  pēc dizaina saskaņošanas. Ja mums tas aizņēms vairāk kā 5 dienas, mēs jūs informēsim pēc pasūtijuma veikšānas un j”us varēsiet atteikties no pasūtījuma.

Ja vinila plēves tiek izgatavotas kāda lielāka pasūtijuma ietvaros vai mēs tās sagatāvojam kopā ar mūsu dekorāciju nomas produktiem, tad termiņi tiek atrunāti individuāli.

+371 26944367
+371 26944367
https://www.facebook.com/Sapnudiena.lv
Messenger
WhatsApp
Phone
Email